(050) 060-67-39
(063) 675-36-10
Написать нам
г. Киев, ул. Радужная, 22
Карта проезда

Услуги

 


Отзывы
 
Альона
Нові-Петрівці
Дякуємо Даші і Індіанцям які подарували діткам незабутнє свято. Всі залишилися дуже задоволеними, а танці з піною і бульбашками поклали на лопатки найбільших скептиків які вже «усе бачили»))))Дякуємо!!! І звичайно РЕКОМЕНДУЄМО!!!
 
 

 

Андрій
Гнідин
Дівчата молодці! Анна і Ельза відпрацювали на совість. Діти із задоволенням втягнулися в процес, самі сором'язливі за пів-години забули про батьків. Рекомендую!
 

 

Оксана
Киев
Хочу поблагодарить команду Милашка-Неваляшкп за чудессный праздник! Заказывали Фиксиков сыну на 3 года в детский сад. Все прошло мега круто! Дети в восторге, родители остались очень довольны. По нашей просьбе мероприятие проводилось на украинском языке. Как хорошо, что вы такие есть и я вас нашла :)! Очень рекомендую!
 

 

Наталья
Киев
Спасибо!!! Ребята отработали программу хорошо!!! Не смотря на количество детей))) и спасибо, что все было так, как было обговорено! Дети веселились - а это самый важный показатель!!!
 

 

Ольга
Киев
Заказывали аниматора на День Рождения дочки (8 лет), праздник очень понравился, веселые конкурсы, интересные задания, дискотека с мыльными пузырями и пеной и даже родители были вовлечены в зажигательные танцы! Благодарим за веселый празник:)
 

 

Аліна
Киев
Замовляли поні, супер-аніматор завів не тільки дітей, а й дорослих!!!! Всі залишились у захваті!!!
 

 

Оксана
Киев
Замовляли аніматорів Фіксіків на 5 років сина. Взахваті залишились усі! Дітям свято дуже сподобалось. Повністю свято провели на українській мові за нашим побажанням. Цікаві ігри, конкурси, яскраві костюми. Свято було жваве і веселе. ДЯКУЄМО ВАМ ЗА СВЯТО ДНЯ НАРОДЖЕННЯ СИНА!!!!
 

 

Ольга
Киев
Прекрасные ребята! Спасибо Вам огромное за день рождения нашей дочери! Все в восторге, включая именинницу!
 
 

 

Валерия
Киев
Хочу поблагодарить аниматоров. Заказали программу индейцев, всё очень сильно понравилось. Дети были в восторге. Родители просили телефон аниматоров. ОЧЕНЬ ОЧЕНЬ БЛАГОДАРНЫ ВАМ! ЖЕЛАЕМ ВАМ КРЕПКОГО ЗДОРОВЬЯ, УСПЕХОВ И МНОГО МНОГО ЗАКАЗОВ. ЭТО ТОГО Стоит!!!!!!!!!!!!!!
 
 

 

Анна
Київ
ДУЖЕ РЕКОМЕНДУЮ!!! Шукали аніматорів на 7 років донечці в школу. Передивилася купу сайтів, спілкувалась і читала відгуки. Відгуки, як правило, "дякую, все було супер.." не зовсім виглядали реальними та корисними. Тому пишу майже по пунктах), щоб була можливість зробити свій вибір. 1. Менеджер все докладно розповіла, НЕ БУЛО (як в інших компаніях) за кожну маленьку корекцію програми +500 грн. Ціна зафіксована. 2. Всі мої побажання були враховані і втілення просто перфектно! 3. Програма Пірати чудова! Аніматори хлопець і дівчина тримали 15 дітей супер активного класу (ми робили в школі) постійно в грі. Ніхто з дітей не нудився і не займався своїми справами!!! Всі веселились! 4. Ми почали замовляти аніматорів ще з 1 року, різних програм і аніматорів бачили багато, як на наших святах так і у друзів. Тут були професійніше за всі, що зустрічала. Починаючи від менеджера і закінчуючи реквізитом. І хочу в цьому пункті додати, ми замовляли дорогі програми, де були супер костюми, але все було якось нудно. Тому, іноді не варто дивитись на яскраві фото і високу ціну. 5. Всі діти класу були задоволені, іменинниця м
 
 
 
 
Быстрый заказ:
+380Вход на сайт:

запомнить меня
Восстановление пароля:
Инструкции по восстановлению пароля
будет отправлена на почту указанную
при регистрации на сайте.
Регистрация: